Dětské oblečení Unuo

Dětské oblečení značky Unuo je přivedeno na trh českým výrobcem, tedy oblečení je opravdu české, což je velikou devízou. V této kategorii naleznete veškeré dětské velikosti oblečení, které sedne dle tabulky velikostí každému dítěti. V nabídce jsou dětské zimní bundy, tedy přesněji řečeno převážně dětské softshellové bundy s možností využití od jara do zimy, ale také softshellové kalhoty dětské, vše nabízeno v různých pěkných moderních kolekcích.

Máme k dispozici také Unuo dětské čepice, kukly a UV čepice na léto, prostě veškeré druhy čepic pro všechna roční období, tak jak je to u nabízených dětských kalhot a bund. Naleznete zde i velice žádané nákrčníky, které jsou velice pohodlné, ale hlavně praktické.

Nesmíme opomenout na dětské rukavice, které máme spousty k výběru. Pěkným doplňkem jsou také dětské sukně, které jsou u dívek a jejich rodičů oblíbené. A ještě nesmíme také zapomenout na nabídku Unuo Dětských punčocháčů a ponožek, prostě jen super kvalitní nabídka. 

Dětské kraťasy Unuo, které nabízíme v našem eshopu, jsou velice praktické, velice žádané u dětí a maminek. Opravdu to jsou ultrapohodlné kraťásky.

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více