Oblečení pro děti

Eshop Dětské oblečení U Berušky.com je zaměřen především na prodej oblečení pro děti. Firma Martina Daňková, který tento internetový obchod provozuje, je již na trhu od roku 2006

On-line obchod Dětské oblečení U Berušky.com byl zprvu zaměřen pouze na prodej second hand oblečení pro děti, ale postupně toto zboží bylo nahrazeno pouze novým zbožím. Second dětské oblečení již v tomto on-line obchodě nenajdete.

Dlouhodobý čas na trhu tohoto internetového obchodu naučil majitelku, a po sléze i zaměstnance, způsobu, jak se má správně chovat a přistupovat k zákazníkům, kteří mají zájem o dětské oblečení. Z tohoto důvodu se nám zákaznici vracejí, každý zákazník se kdykoli může zeptat na cokoli, a to buď formou konataktních formulářů, které najdete téměř na každé stránce tohoto eshopu, nebo můžete ve stanovené časy zavolat na telefonní číslo + 420 604 525 218, rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Protože jsme rádi, že se k nám zákazníci vrací, rošířili jsme sortiment zboží i na dětskou obuv, dámské kabelky a jiné zboží, jako rukavice, pánské aktovky, peněženky, šály, opasky a náramky.

Pro stálé zákazníky jsme připravili Věrnostní program,  ve kterém si věrný zákazník může vybrat ze zajímavých výrobků, které jsou za získané body, které obdrží za Svůj nákup.

Proto neváhejte a vyberte si z kvalitních výrobků. Vaše  dítě se u nás můžete obléknout od hlavy až k patě.


Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 1 700 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více