Oblečení pro děti

Eshop Dětské oblečení U Berušky.com je zaměřen především na prodej oblečení pro děti. Firma Martina Daňková, který tento internetový obchod provozuje, je již na trhu od roku 2006

On-line obchod Dětské oblečení U Berušky.com byl zprvu zaměřen pouze na prodej second hand oblečení pro děti, ale postupně toto zboží bylo nahrazeno pouze novým zbožím. Second dětské oblečení již v tomto on-line obchodě nenajdete.

Dlouhodobý čas na trhu tohoto internetového obchodu naučil majitelku, a po sléze i zaměstnance, způsobu, jak se má správně chovat a přistupovat k zákazníkům, kteří mají zájem o dětské oblečení. Z tohoto důvodu se nám zákaznici vracejí, každý zákazník se kdykoli může zeptat na cokoli, a to buď formou konataktních formulářů, které najdete téměř na každé stránce tohoto eshopu, nebo můžete ve stanovené časy zavolat na telefonní číslo + 420 604 525 218, rádi Vám odpovíme na Vaše dotazy.

Protože jsme rádi, že se k nám zákazníci vrací, rošířili jsme sortiment zboží i na dětskou obuv, dámské a pánské spodní prádlo.

Pro stálé zákazníky jsme připravili Věrnostní program,  ve kterém si věrný zákazník může vybrat ze zajímavých výrobků, které jsou za získané body, které obdrží za Svůj nákup.

Proto neváhejte a vyberte si z kvalitních výrobků. Vaše  dítě se u nás můžete obléknout od hlavy až k patě.


Kontaktní formulář

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více