Unuo

Unuo dětské oblečení, které nabízíme, je oblečení pro děti od jejich narození až po věk 12 roků, je velice kvalitní a šité českým výrobcem. Pojďte se s námi podívat na skvělou nabídku, protože tohle dětské oblečení je zárukou kvality, opravdu.

Oblečení Unuo, mrkněte.               Bundičky Unuo, mrkněte

V naší kolekci naleznete pěkné Unuo bundy, které nabízíme s fleecem a také bez zateplení, tedy do každého ročního období. Bundičky krásně přiléhají a díky tomu, že jsou softshellové, tak mají  termoregulační funkci, kterou ocení především maminky a vlastně samotné děti v průběhu jejich nošení. Mají reflekční prvky a další vychytávky. Více informací k těmto výrobkům naleznete přímo v kategorii Softshellových bund Unuo, a to ZDE.

 

Dětské čepice Unuo, pojďte se podívat.               Dětské kalhoty Unuo, pojďte se podívat.

Dále v této kolekci naleznete také kvalitní dětské čepice, a to jak na zimu, tak i na léto. Na zimu jsou v nabídce dětské fleecové čepice, které mají velice pěkný design a vaše děti, holčičky i kluci, si je okamžitě oblíbí. Například na léto máme opravdu spousty dětských čepic a kšiltovek s UV filtrem, což je velice praktické pro horké sluneční dny při hraní venku, chrání děti před paprsky slunečního záření. Veškěré Unuo čepice pro děti naleznete v naší kategorii dětských čepic a doplňků Unuo. 

A co takhle kalhoty do nepohody? Taky máme. U nás od této značky Unuo naleznete pouze kvalitní dětské softshellové kalhoty, které jsou opravdu žádané, mají spousty skvělých doplňků pro praktické nošení a nesmí u nich chybět i reflexní prvky. Také od této firmy u nás naleznete dětské zateplené kalhoty a oteplovačky, které jsou vhodné do zimního počasí. Veškeré naše nabídky dětských kalhot Unuo jsou pro pohodlný výběr pěkně rozděleny v kategorii dětských kalhot Unuo, mrkněte.

 

Unuo pro děti i maminky, mrkněte.               Dětské ponožky a punčocháče Unuo, mrkněte.

Pro děti a maminky máme zvlášt kategorii, kde naleznete různé lahvičky a láhve pro kojence, termosky, dudlíky, savičky apod. Dokonce pro maminky jsou k dispozici i dámské hygienické potřeby, dámské sukně a kabáty. 

Nesmíme zapomenout na nabídku Unuo dětských punčocháčů, dětských ponožek a legín. Opravdu v nabídnutých kategoriích Unuo v našem eshopu Uberušky naleznete jen kvalitní zboží, zkuste se přesvědčit sami a pochopíte, že si nevymýšlíme. Vše je ověřeno pěknými a relevantními recenzemi, které jsou téměř vždy pozitivní.

 

Pleny Unuo, pojďte se podívat.               Poradna Uberušky, vše co chcete vědět na jednom místě.

Unuo firma vyrostla na výrobcích pro kojence, a to především šitím látkových plen. Zásadou je šetřit přírodu, proto tato firma začala i s nabídkou svrchních plen, separačních plen a kojeneckých plavek. Veškeré informace k používání těchto plenek, tedy způsob využití kojeneckých látkových plen a plavek od tohoto výrobce, naleznete v naší Poradně, kde máme vše vysvětleno. V naší Poradně také naleznete další rady, které jsou užitečné a směřují především k problematice oblékání vašich ratolestí. Mrkněte, třeba Vám nějaká ta naše rada a zkušenost přijde k dobru.

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více