Králíček Bing

Dětské oblečení Bing je určeno pro děti, které si oblíbily naučný dětský animovaný seriál Bing natočený dle předlohy knih Teda Dewana.

Zmiňovaný seriál se začal vysílat v roce 2014 na britském kanále a okamžitě byl dětmi oblíben takovým způsobem, že se začal vysílat i v zahraničí. V současnosti jsou natočeny dvě série, jedna o 78 dílech a druhá zatím jen o 26 dílech, ale pravděpodobně na základě oblíbenosti se budou natáčet další díly. Příběh pojednává o králíčkovi Bingovi a mnoho jeho zážitcích v nekonečném světě, přičemž veškeré příhody jsou navozeny tak, aby je Králíček Bing uměl zvládnout a učil se z nich, a to i za pomoci svého vychovatele Flopa. 

Každý díl začíná vždy stejnou větou: „Nedaleko, za rohem jen kousíček, dělá něco malý králíček.“, a ke konci každého dílu Králíček Bing shrne prožitý děj a Flop dodá „Něco, to je Bingův svět!“ Děj každého dílu je zaměřen na situace v reálném životě, se kterými se setkávají batolata a jejich rodiče, proto je tento seriál tak v oblibě i u rodičů. 

Kromě Binga a Flopa se v seriálu objevují další milé postavičky, můžeme zmínit Sulu, hnědou slonici, nejlepší Bingovu kamarádku, nebo Ammu, která je pečovatelkou Suly, a mnoho dalších příjemných a roztomilých postaviček, jako například tříletá Panda apod.

Tak trochu výše popisu z historie dětského seriálu Bing, a to abyste věděli, proč děti tak chtějí a milují dětské oblečení s postavičkami z výše uvedeného seriálu.

Lámete si hlavu s výběrem? Proto jsme tu my! Pro radu skočte do naší poradny nebo napište na chat.

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více