Pilotem letounu Tulák na zkoušku, až 60 minut letu

Víte, jaký je rozdíl mezi květinou a letadlem? Květina bývá opylována, letadlo zase opilotováno.

Opilotujte si alespoň na chvíli svoje letadlo a zažijte pod vedením zkušeného instruktora ze Střediska pilotního výcviku UberuškyAir pocity skutečného pilota nejen ve vzduchu, ale i na zemi. Každý od 15 let si může vyzkoušet volnost pohybu, vzrušení i jednání v krizových situacích při reálném letu.

Začnete na letišti v Hradci Králové, čeká vás 30 minut pozemní přípravy (základy aerodynamiky, mechaniky letu i meteorologie) a poté na 30 až  60 minut vzlétnete a budete plnit simulovanou funkci 2. pilota na předním sedadle vedle kapitána. 

  • 0,8 hodin (1)
  • 1,0 hodin (1)
  • 1,2 hodin (1)
  • 1,4 hodin (1)

Chcete pilotovat opravdové letadlo ve skutečném letovém provozu? Tak si zkuste vybrat z naší nabídky, která pro zájemce nabízí řízení letadla, je to opravdu nezkutečný zážitek. Budete opravdu pilotovat letadlo, a to pod vedením zkušeného instruktora, který Vám vysvětlí vše potřebné. Poté si sednete na místo pilota a vzlétnete, letíte a přistanete. Vše je samozřejmě pod kontrolou tohoto zkušeného instruktora, který Vás hlídá a v případě potřeby řádně převezme zpět řízení. Proto nemusíte mít z pilotování žádné obavy.

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více