Pletex s.r.o

V našem eshopu Dětské oblečení u Berušky.com také prodáváme kvalitní výrobky od české firmy Pletex s.r.o., která je na trhu od roku 1993.

Tato firma klade důraz na kvalitní zracování všech svých výrobků, tedy i dětských čepic, a na to, aby všichni, tedy i děti, při nošení jejich výrobků, tedy i dětských čepic, se cítili velice příjemně. Dlouholetá tradice a udržení se na trhu nasvědčuje tomu, že opravdu tato firma Pletex s.r.o. vyrábí pouze kvalitní výrobky, mezi kterými jsou i dětské čepice a šály.

Výrobky firmy Pletex naleznete v našem eshopu, a to například v kategoríích Šály a nákrčníky, Zimní čepice chlapecké, Háčkované čepice, Zimní čepice dívčí, nebo Dívčí šátečky. Také si dětské čepice a šály od firmy Pletex můžete najít přímo v kategorii tohoto výrobce Pletex na hlavní stránce. 

Náš tým Dětského oblečení U Berušky.com se snaží vybírat takové dětské oblečení, které se Vašim dětem bude opravdu líbit, a domíváme se, že vyrobené dětské čepice a šály od firmy Pletex s.r.o patří mezi ty výrobky, které jsou jistě kvalitní a líbivé.

Kontaktní formulář

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více