Zdeněk JANOUŠEK Boma

Boma je společnost, která se zabývá a specializuje na výrobu ponožek a dětských punčocháčů. Kromě těchto výrobků u firmy Boma naleznete nabídku také funkčního prádla, dětských pyžam a dětského spodního prádla s licencí Večerníčkových motivů.

Firma Boma rozděluje své výrobky dle provedení a použití na výrobky pod názvem Lonka, Voxx a Boma.

Výrobky pod názvem Lonka naleznete v našem obchodě Dětské oblečení U berušky, jedná se především o dámské a pánské klasické ponožky a podkolenky.  Pro výrobu těchto ponožek jsou použité přírodní materiály jako bavlna, bambus, modul.

Výrobky pod označením Voxx jsou čistě sportovní ponožky, podkolenky a funkční prádlo. Z uvedeného vyplývá, že tyto ponožky, podkolenky a funkční prádlo jsou vhodné pro všechny možné druhy sportů a volný čas, a jsou vyvinuté pro extrémní zátěž. V našem eshopu tento druh výrobků naleznete v dámských ponožkách především v kategoriích Bambusové ponožky, Sportovní ponožky slabé, Sportovní ponožky froté a Lyžařské podkolenky Voxx. Tento druh ponožek Voxx naleznete i v oddělení pánských ponožek ve stejných podkategoriích.

Výrobky Boma se vyznačují vlastním designem a především barevností a kvalitou. Z výše uvedeného prodáváme tyto ponožky Boma, naleznete je v našem eshopu Dětské oblečení U Berušky v kategoriích pánské ponožky a dámské ponožky.

Prosím nezapomeňte, že za věrnost v našem eshopu Dětské oblečení u Berušky stálé zákazníky odměňujeme. Vše o věrnosti naleznete na naší stránce Věrnostního programu.

Kontaktní formulář

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více