SIO pleny

Beruška vám představuje nové SIO pleny, a to s křidélky a bez křidélek. Necháváme na vás, čím tuto látkovou plenu vyplníte, tedy jakým druhem vkládací pleny. Jen pro vysvětlení, systém SIO " snap in one" znamená, že se jedná o jádro, které je velmi savé, a je připnuté do svrchních kalhotek. Savou část můžete prát samostatně, tedy super, protože tato plenka schne velice rychle.

Ale proč byste měli koupit tento druh Unuo pleny? Protože má plno výhod, které vám zmíníme. Mají pevná křidélka, mají možnost vyplnit kapsu jakýmkoli savým materiálem, jsou úžasně opatřeny patentky na připnutí do svrchní pleny. Také mají možnost zmenšení pro novorozence a jsou kompatibilní se všemi českými výrobci českých plen. Při řádném vycpání můžete využít i jako noční plenu, přičemž životnost je až 1200 praní. Jinak je heboučká, má bambusové froté směrem k zadečku a velmi rychle schne, jak bylo již zmíněno výše.

Tedy neváhejte a mrkněte na naši nabídku, určitě si vyberete. Tento druh látkových Sio plen je určen pro děti od narození až po nočník a jsou vyrobeny v České republice.

Lámete si hlavu s výběrem? Proto jsme tu my! Pro radu k plenám skočte do naší poradny nebo napište na chat.

Zadanému výběru neodpovídá žádná položka v naší nabídce

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více