Přebalovací podložky, přebalovací pytle

Nabízíme opravdu luxusní látkové přebalovací podložky, které jsou vhodné nejen pro domácí použití, ale také na venkovní radovánky, k lékaři, na různé vycházky apod. 

Přebalovací podložky jsou vhodné na přebalovací pultíky, do kočárku, k paní doktorce, jak již bylo zmíněno, či také zachytí případné nečekané nehody od miminka. Materiál, z kterého je podložka Unuo vyrobena, nevsákne žádné kapičky. Na druhou stranu, případné větší nečistoty ale vsákne, takže žádný problém. Jinak je dětská podložka velice pevná, dá se použít i do přírody do mokré rosy, třeba ráno, kdy už svítí pěkně sluníčko, ale ještě není takový pařák. Určitě tyto látkové podložky každá maminka či tatínek ocení.

Tedy proč koupit naše nabízené podložky pro děti? Jsou vyrobeny v České republice, šetrné k přírodě, designové, velmi skladné a rychleschnoucí. Navíc jsou na dotek velice heboučké, ale velice pevné, řekněme multi použitelné. Mrkněte na naše různé vzory, určitě si vyberete, a to i k dalším produktům dětského oblečení Unuo.

Zadanému výběru neodpovídá žádná položka v naší nabídce

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více