Chobotové pleny

Pro větší pestrost nabídky máme pro vás i druh látkových plen pod názvem chobotové pleny. V prodeji jsou dva druhy, a to pro novorozence a batolata.

Novorozenecké pleny jsou vhodné od narození do 6 měsíce věku miminka a mohou se používat jak ve dne, tak i v noci. Tento druh látkových plen je složen u dotyku z 80 % vizkózy a 20 % bambusového froté, ve střední vrstvě je 80 % bavlna a 20 % beránek, a vnější vrstva je složena z 80 % bavlny a 20 % bavlněného froté. Ale proč si koupit tyto Unuo pleny? Jsou vyrobeny v České republice, šetrné pro zadeček vašeho miminka, jsou dlouhodobě využitelné, až 1200 praní, rychleschnoucí, heboučké a hlavně ekologické. 

Narozdíl od výše uvedených jsou Unuo batolecí pleny vhodné pro děti od 6 měsíců až po chození na nočník, materiálově složené stejně jako novorozenecké i se stejnými vlastnostmi a výhodami. Tedy opravdu doporučujeme koupit. Bližší a další potřebné podrobné informace k nabízeným plenkám jsou uvedeny i s popisnými videi přímo u daných výrobků. 

Zkuste si tedy vybrat, určitě budete spokojeni. Naše nabízené pleny opravdu šetří přírodu, ale hlavně jsou velice příjemné a nositelné vašimi dětmi.

Lámete si hlavu s výběrem? Proto jsme tu my! Pro radu k plenám skočte do naší poradny nebo napište na chat.

Zadanému výběru neodpovídá žádná položka v naší nabídce

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více