Unuo dětská UV kolekce

Pro letní období máme nachystané pro vaše ratolesti kvalitní dětská trika a dětské čepice, které ochrání dětskou pokožku před slunečními paprsky a tím jejich spálením. 

Určitě to znáte. Vaše dítě chce do vody a zase rychle z vody a nechce se mazat stále dokola slunečním krémem. Prostě jej to nebaví. K tomuto řešení se zkuste podívat na naši nabídku. Máme pro Vás funkční dětská trika s UV filtrem, které jsou ušité z příjemného a rychleschnoucího materiálu. Můžete si vybrat z několika vzorů, k dispozici jsou jak pro kluky, tak i pro holky. 

K těmto dětským tričkám máme také dětské čepice s UV filtrem, které chrání vlasovou pokožku a také tvář, protože jsou opatřeny stylovým kšiltem. Veškeré nabízené dětské čepice a dětská trička s UV ochranou můžete pěkně sladit i s jiným dětským oblečením, například v kolekci Květiny či Autíčka

Proč tedy koupit nabízení dětské oblečení s UV ochranou? Dětská třička je možné použít i jako cyklistický dres nebo na běžné nošení, mají UV ochrana 50+, jsou vhodné do vody a zároveň mají výborný odvod par, jsou rychleschnoucí, vysoce prodyšné a jsou ušité z příjemného materiálu a je tu možnost kombinovat s našimi plavkami a UV čepičkami ve stejném vzoru. Dětské čepice mají UV 50+, jsou vhodné do vody, nepadají z hlavy, jsou vhodné i pod cyklistickou helmu, jsou také velmi skladné a kšiltík se neláme.

Tak mrkněte na letní nabídku, třeba si vyberete. A nezapomeňte, že můžete vstoupit do Věrnostního programu, kde na Vás čeká spousty výhod. 

Zadanému výběru neodpovídá žádná položka v naší nabídce

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více