Unuo dětská kolekce souhvězdí medvěda - kluk

Nabídka kvalitního softshellového oblečení pro vaše rošťáky z kolekce Unuo Souhvězdí medvěda. Tento typ unuo oblečení má vždy něco navíc, chrání před rozmary počasí a je určeno do chladnějšího počasí, a navíc je velice praktické a šité z láskou.

V nabídce této kolekce Souhvězdí medvěda naleznete chlapecké softshellové kalhoty spolu s dětkými bundami, které mají velice skvělé termoizolační vlastnosti. Jinak pro bližší konkrétnější informace si prosím najeďte na něterý druh dětského oblečení z této kolekce a zde veškeré vychtávky a výhody tohoto dětského oblečení naleznete. V nabídce ještě navíc máme softshellové chlapecké čepice a nákrčníky, které se suprově hodí k této kolekci. A tím vším může být váš rošťák vybaven do přírody, přičemž určitě nenastydne, protože dětské oblečení z této kolekce je pro vaše kluky opravdu, ale opravdu kvalitní.

Veškeré nabízené chlapecké oblečení z této kolekce je šité v České republice, je velice praktické a u maminek, ale hlavně vašich malých nezbedníků, velice oblíbené a příjemné. Zkuste se tedy podívat, třeba si vyberete.

  • Dětská (1)
  • L (53 - 56 cm) (1)
  • M (49 - 52 cm) (1)
  • S (45 - 48 cm) (1)

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více