Naše opatření ke koronaviru - jsme tu pro Vás i v této výjimečné situaci

Dětské kuklyMilí zákazníci,

ve stávající situaci Vás chceme podpořit a stále zůstat s Vámi. Stále se snažíme reagovat na nové okolnosti vzhledem koronaviru a tedy reagovat na vládní nařízení a  opatření.

Nebudeme zde opakovat doporučení, které jsou dostupné všude na internetu, médiích a sociálních sítí, ale zkusíme vám dát rady ohledně nákupu v našem eshopu.

Zde několik rad:

  • Z rozhodnutí dopravců nebudou u objednávek na dobírku akceptovány platby v hotovosti, proto si připravte svou platební kartu
    V případě, že nemáte možnost platby kurýrovi kartou, využijte prosím možnosti platby online během objednávky, nebo také můžete využít platbu převodem.
  • Expedice objednávek probíhá bez omezení
    Zajistili jsme plynulé dodávky zboží a neustále doplňujeme skladové zásoby. Vaše zásilky se snažíme expedovat ve standardním čase bez jakéhokoli zpoždění, jen jsme o den  prodloužili Garanci doručení u všech výrobků. V současné situaci se nám občas stává, že doporavci nestíhají z důvodu vládních opatření a hygienických postupů dodat zboží k zákazníkovi dle naší garance, proto prosím o shovívavost, za to moc děkujeme.
  • Dodržujeme hygienická pravidla
    V našem provozu jsme zavedli preventivní opatření pro zamezení přenosu jakékoli infekce. Pečlivá dezinfekce probíhá také před a po jakékoli manipulaci se zbožím a zásilkami, abychom zajistili naprostou nezávadnost.

Náš tip: Pro děti, které si nerady nasazují roušku, můžete vyzkoušet naše bavlněné kukly, což je docela dobrá volba proti šíření koronaviru. Děti stejně nyní nosí ven bavlněné čepice, takže máte vlastně čepici a roušku v jednom. Kuklu můžete využít také na kolo a v zimě pak i pod lyžařskou helmu. 

Dětské kukly naleznete ZDE.

Jinak jsme přesvědčení, že vše společně zvládneme. 

Pěkný den a hlavně zdraví, přeje
 
Majitelka eshopu UBerušky.com
 
Martina Daňková
 

Jsme tu pro Vás, nebojte se nás na cokoliv zeptat.

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více