Vkládací pleny

V této kategorii nabízíme velice kvalitní vkládací pleny, které zvýší savost vašich látkových plen. Můžete si například vybrat ze separačních plen, které se hodí do každé velikostní kalhotkové pleny, či do novorozenecké látkové pleny. Separační plena zajistí sucho na prdelce vašeho miminka, a to může klidně spát. A proč si koupit separační pleny Unuo? Protože jsou ekologické, finančně velice výhodné, jsou jemné pro zadeček vašeho nemluvněte, mohou se opakovaně používat. Životnost je až 3 000 praní. Navíc jsou rychleschnoucí, heboučké a vyrobeny ze skvělého prodyšného fleecu.

Můžete si také vybrat akční vkládací pleny do kalhotových plen, a to buď menší či větší, které jsou výhodné hlavně z následujících důvodů. Jsou 3 vrstvé, ekologocké, šetrné k zadečku vašeho dítěte, zvyšují savost všech plen, životnost až 1200 praní. Navíc jsou rychleschnoucí.

Veškeré nabízené vkládací a separační pleny Unuo jsou vyrobeny v České republice.  V této kategorii naleznete také separační vložky z biologicky odbouratelných materiálů, a to z viskózy. Dají se použít 3 až 4krát. Tak hurá k nákupu, ať se vaše miminko cítí jako v bavlnce.

Lámete si hlavu s výběrem? Proto jsme tu my! Pro radu k plenám skočte do naší poradny nebo napište na chat.

Zadanému výběru neodpovídá žádná položka v naší nabídce

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 2 300 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více