Elega spol. s.r.o

Jedním z našich největších dodavatelů a výrobců je firma Elega spol. s.r.o., která je zaměřenana na výrobu kožené galanterie.

Firma Elega spol. s.r.o. vznikla v roce 1992 jako nástupce bývalé známé módní značky Gala. V současné době se firma Elega spol. s.r.o zaměřuje převším na zahraniční trh, a to na trhy v Německu a v Itálii. Vývoz kožené galanterie do těchto zemí činí zhruba 80% výroby. 

Všechny výrobky značky Elega se vyznačují velice kvalitním zpracováním, dámské kabelky, peněženky, pánské aktovky a další kožené výrobky  jsou z nejkvalitnějších přírodních materiálů, převážně z hověziny. Kolekce výrobků, nejen dámských kabelek, ale i šál, opasků a rukavic, obsahuje kolem 350 standardních modelů, které v našem eshopu Dětské oblečení u Berušky.com naleznete v kategorii Kabelky a módní doplňky.

Na výrobě Kabelek a módních doplňcích, které nabízíme, se podílí cca 110 zaměstnanců firmy Elega spol. s.r.o.

S firmou Elega spolupracuje i Dana MORÁVKOVÁ, která má vytvořenou vlatní kolekci. Kolekci kabelek od Dany MORÁVKOVÉ má svou vlastní značku "Elega by Dana M.". Tyto kabelky značky Elega by Dana M. prozatím v našem eshopu, v kategorii Kabelky a módní doplňky, nenajdete, ale snažíme se stále jednat, aby tyto výrobky této značky mohly být nabízeny i vnašem eshopu.   

 

                                Dana Morávková                                                 Elega by Dana M.

 

 

Proto neváhejte a vyberte si z luxusních kabelek firmy Elega spol. s.r.o, která je garantem té nejlepší kvality.

 

Kontaktní formulář

Položky označené * jsou povinné.

Doprava zdarma

Pro objednávky
nad 1 700 Kč

Více

Zákaznická linka

+ 420 604 525 218

od 10.00 do 16.30 hod. 

- v pracovní dny.

Více